تعداد PC/کاربر :

مدت اعتبار لایسنس :

قیمت: ۲۴۵,۰۰۰ تومان

۲۰ درصد تخفیف در هنگام خرید

سازگار با بیت دیفندر ۲۰۱۹

به همراه ۳ ماه اعتبار بیشتر و رایگان

(تحویل آنی لایسنس و بدون نیاز به ثبت نام)

ادامه خرید

Bitdefender
INTERNET SECURITY 2018

با حفاظت کامل به کارهای خود برسید

 • نهایت محافظت در برابر تهدیدهای ویندوز
 • حفاظت بهتر از حریم شخصی با ویژگی حفاظت از وب کم جدید
 • حفاظت چندلایه در برابر باج افزارها برای ایمنی فایل های شما
 • جلوگیری از دسترسی های غیرمجاز به فایلهای مهم شما
 • گارانتی اختصاصی لایسنس و پشتیبانی شرکت ما(نماینده رسمی)

از بیت دیفندر استفاده می کنید؟

لایسنس شما منقضی شده است؟ تمدید کنید
آنتی ویروس بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی 2018
۲۰ درصد
تخفیف


بهترین حفاظت در کنار بهترین کارایی

Bitdefender 5.73
Kaspersky 5.69
Symantec 5.1
Intel (McAfee) 4.87

(امتیاز بین ۰ تا ۶ و ۶ به عنوان کمترین تاثیر برکارایی سیستم)
نتایج نهایی آزمایشگاه مستقل AV TEST از ژانویه ۲۰۱۳ تا آپریل ۲۰۱۷

Bitdefender 5.93
Kaspersky 5.86
Symantec 5.74
Intel (McAfee) 4.88

(امتیاز بین ۰ تا ۶ و ۶ به عنوان بیشترین محافظت از سیستم)
نتایج نهایی آزمایشگاه مستقل AV TEST از ژانویه ۲۰۱۱ تا آپریل ۲۰۱۷

بهترین نرم افزار امنیت فضای مجازی در دنیا

اغراق نمی کنیم. به نظر کاربران و کارشناسان خبره توجه کنید.

در زمینه نقدو بررسی محصول

نظر آزمایشگاه های مستقل آنتی ویروس

حفاظتی چند لایه
در برابر باج افزارها

بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۸ در برابر باج افزارها از محافظی چند لایه استفاده می کند.
در واقع بیت دیفندر با استفاده از ویژگی تشخیص رفتاری از فایل ها و اسناد مهم در برابر رمزگذاری باج افزارها استفاده می کند.
با بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۸ شما با اطمینان و بدون نگرانی از دست دادن فایلها و پول خود می توانید از زندگی و دستگاه خود لذت ببرید.

درباره ی باج افزارها بیشتر بدانید

 • دفاع پیشرفته در برابر تهدیدها
 • ماژول حفاظت در برابر باج افزارها

محافظت پیشرفته و نرم افزاری سبک برای منابع سیستم

بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۸، محافظت پیشرفته برای ویندوز

محافظت
 • محافظت کامل داده ها
 • محافظت پیشرفته سایبری
 • ضد باج افزار چندلایه
 • ضد فیشینگ
 • ضد کلاهبرداری
 • فایلهای ایمن
 • وبگردی ایمن
 • حالت نجات
کارایی
 • خلبان خوکار
 • بیت دیفندر فوتون
 • حالت باتری
 • سازگار با فضای ابری
 • نمایه های بازی، تماشای فیلم و کار
حریم خصوصی
 • محافظت از وب کم
 • پرداخت ایمن بانکی
 • توصیه کننده ی والدین
 • پاک کننده دائمی فایل
 • فایروال حریم خصوصی
 • شبکه های اجتماعی ایمن
 • مدیریت گذرواژه
 • آزمون آسیب پذیری

لیست کامل ویژگی های بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۸

محفاظت


محافظت پیشرفته در برابر تهدیدات

بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۸ از تکنیک شناسایی رفتاری برای زیر نظر گرفتن نرم افزارها استفاده می کند. این باعث می شود تا در لحظه تشخیص فعالیت مشکوک جهت حفاظت از سیستم شما بلافاصله واکنش نشان دهد.

محافظت از وب کم

این ویژگی از حریم خصوصی شما محافظت خواهد نمود و هنگامی که یک نرم افزار یا دسترسی غیر مجاز بخواهد به وب کم شما دسترسی پیدا کند جلوی آن را خواهد گرفت.

محافظ چندلایه باج افزار

با استفاده از این ویژگی شما قادر خواهید بود اسناد مهم را در زیر چند لایه ی امنیتی قرار دهید تا هیچ بدافزاری نتواند آنها را رمزگذاری کرده و سپس از شما باج خواهی نماید.

ضد فیشینگ

بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۸ سایت های متقلبی که سعی می کنند اطلاعات مالی و گذرواژه های شما را بدزدند شناسایی و بلاک می کند.

ضد کلاهبرداری

این سیستم فیلترینگ پیشرفته به شما در رابطه با بازدید از سایتهایی که بالقوه امکان کلاه برداری در آنها وجود دارد هشدار می دهد.

فایلهای ایمن

این ویژگی بیت دیفندر جلوی ایجاد تغییرات ناخواسته را در فایلهای مهم می گیرد. شما به سادگی یک پوشه را به محل ایمن انتقال می دهید و بیت دیفندر از آن در برابر بدافزارها و باج افزارها محافظت خواهد نمود. تنها نرم افزارهایی که شما تعیین می کنید به آن فایلها دسترسی خواهند داشت.

وبگردی ایمن

این ویژگی در رابطه با ایمن بودن لینک هایی که در موتورهای جستجو نمایش داده می شود اطلاع رسانی می کند و همچنین دسترسی به لینکهای مخرب را غیر ممکن می سازد.

حالت نجات

گاهی نیاز است بعضی از ویروسهای خاص مانند روت کیتها قبل از آنکه ویندوز بالا بیاید پاک شوند. بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۸ به صورت خودکار در چنین مواردی سیستم شما را ری استارت خواهد نمود و سپس پاک سازی را انجام خواهد داد.

کارایی


بیت دیفندر Autopilot™

به محض اینکه ویژگی خلبان خودکار را فعال کنید، بیت دیفندر همه وظایف مربوط به تامین امنیت سایبری سیستم شما را به عهده خود می گیرد. خلبان خودکار به صورت اتوماتیک تصمیم های بهینه امنیتی را بدون اینکه برای شما مزاحمتی ایجاد نماید اتخاذ نموده و دیگر نیازی به نصب و پیکربندی خاصی نخواهد بود.

بیت دیفندر Photon™

این ویژگی اختصاصی و خلاقانه به بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۸ کمک می کند تا با پیکربندی نرم افزاری و سخت افزاری سیستم شما تطبیق پیدا کند تا از منابع سیستم استفاده بهینه گردد و سرعت سیستم بهبود پیدا کند.

شبکه محافظ سراسری

زمانیکه از بیت دیفندر استفاده می کنید، پردازش های سنگین در فضای ابری بیت دیفندر انجام می شود و بنابراین بیت دیفندر کمترین تاثیر را بر روی منابع سیستم شما نخواهد داشت. یعنی سرعت و کارایی سیستم شما هیچگاه تحت تاثیر بیت دیفندر قرار نخواهد گرفت. بیت دیفندر هیچگاه حریم شخصی شما را ورد تعرض قرار نمی دهد و یا فایلهای شخصی شما را در فضای ابری خود آپلود و یا ذخیره نمی کند.

نمایه های بازی، کار و تماشای فیلم

بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۸ سعی می کند تا خللی در کار شما ایجاد نکند. این کار با تشخیص نمایه های بازی، کار عادی و تماشای فیلم انجام می شود. در هرکدام از این حالتها بیت دیفندر به صورت موقت پاپ آپها را می بندد و تنظیمات تصویر را بهینه می کند و یا از عملکرد برنامه های غیر ضروری در زمینه جلوگیری می نماید تا بیشترین لذت را از کاری که انجام می دهید ببرید.

حالت باتری

ویژگی هوشمند بودن بیت دیفندر مدت زمان استفاده لپ تاپ و یا تبلت شما را هنگامی که از باتری آن استفاده می کنید، افزایش می دهد. این کار از طریق ایجاد تغییرات در تنظیمات دستگاه انجام می گیرد و مواردی از قبیل صفحه نمایش، سیستم خنک کاری، بروزرسانی ها و بلوتوث تحت تاثیر قرار می گیرند.

حریم خصوصی


خیالی آسوده و راحت

شما می توانید عملیات خرید و یا بانکی خود را از طریق مرورگر اختصاصی و ایمن بیت دیفندر انجام دهیدتا از کلاهبرداری های آنلاین جلوگیری شود. بخش پرداخت ایمن بیت دیفندر همچنین می تواند در هنگام خرید آنلاین بخش های مختلف را برای پرداخت به صورت خودکار پر کند.

محافظت خانواده محور

با توصیه کننده والدین، شما این امکان را خواهید داشت که به صورت جداگانه فعالیت های آنلاین فرزندان خود را ببینید و این یعنی محافظت از فرزندان در محیط اینترنت. شما به سادگی و از هر جایی به اکانت بیت دیفندر سنترال خود لاگین نموده و فعالیتها و مکان فرزند خود را مشاهده خواهید نمود.

فایروال حریم خصوصی

با بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۸ لایه محافظتی ویژه ای دستگاه شما را در بر خواهد گرفت که از اطلاعات شخصی شما در برابر هکرها و دزدان اینترنتی محافظت خواهد کرد.

محافظت شبکه های اجتماعی

با این ویژگی در برابر لینکها و فایلهای آلوده ای که ممکن است از طریق فیس بوک، توییتر ، پینترست و … محافظت خواهید شد.

مدیریت گذرواژه ها

بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۸ می تواند گذرواژه ها، اطلاعات کارت اعتباری و کلیه اطلاعات حساس شما را در کیف ایمن خود نگهداری نماید. همچنین هنگام وبگردی نیز می تواند به شما برای ورود گذرواژه ها به صورت خودکار کمک کند.

پاک کننده دائمی فایلها

پاک کننده دائمی فایلها (File Shredder) این اطمینان را به شما می دهد که فایلهای حساس و شخصی پاک شده دیگر بر روی سیستم شما نخواهد بود.

بیت دیفندر Autopilot™

خلبان خودکار بیت دیفندر یعنی آزادی کامل: فقط آن را روشن کنید و تمام نیازهای امنیتی سیستم شما به صورت خودکار تامین خواهد شد. بیت دیفندر نیز برای شما هیچگونه زحمتی ایجاد نخواهد کرد، نه پاپ آپ، نه سوالی و نه صدها گزینه که برای پیکربندی امنیتی سیستم شما نیاز است. شما فقط به کار خود می رسید و بیت دیفندر امنیت سیستم شما را تضمین می کند.

بررسی کننده سریع ریسک

تنها با یک کلیک آسیب پذیری ها و حفره های امنیتی را اسکن می کند. بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۸ نرم افزارهای سیستم شما را به لحاظ وجود نرم افزارهای مخرب، بسته های امنیتی منتشر شده برای ویندوز و تنظیمات نا ایمن اسکن کرده و بهترین شاخص ها را برای تامین امنیت در نظر خواهد گرفت.

آیا می خواهید حریم شخصی خود را به خطر بیاندازید؟

بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۸ حریم شخصی شما را در اولویت خود قرار می دهد. بیت دیفندر این کار را با حذف دسترسی غیر مجاز به وب کم شما انجام می دهد و شما نیز دیگر نگران نگاه چشمان کنجکاو نخواهید بود.

درباره محافظ وب کم بیشتر بدانید

بهترین نرم افزار امنیتی را انتخاب کنید و دیگر نگران هیچ چیز نباشید

بروزرسانی مستمر

بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس ۲۰۱۸ به گونه ای طراحی شده است که در برابر بیشترین تهدیدهای سایبری دنیا از شما محافظت خواهد نمود.
همه محصولات بیت دیفندر دارای ویژگی بروزرسانی مستمر هستند و به سرعت و سادگی بروزرسانی های نرم افزار را برای شما نصب می کند.

محافظت مستمر

سرویس محافظت پیوسته* ما به گونه ای طراحی شده است که در زمان شما صرفه جویی نموده و با کمترین ریسک به صورت اتوماتیک لایسنس شما را تمدید می کند .
با داشتن این سرویس زمانهای بین تمدید لایسنس از بین خواهند رفت و بنابراین می توانید مطمئن باشید که دستگاه و فایلهای شما ایمن خواهند ماند.
*سرویس محافظت پیوسته یک سرویس اختیاری است و شما در هر زمان می توانید آن را خاموش کنید.

تعداد PC/کاربر :

مدت اعتبار لایسنس :

قیمت: ۲۴۵,۰۰۰ تومان

۲۰ درصد تخفیف در هنگام خرید

سازگار با بیت دیفندر ۲۰۱۹

به همراه ۳ ماه اعتبار بیشتر و رایگان

(تحویل آنی لایسنس و بدون نیاز به ثبت نام)

ادامه خرید

Bitdefender
INTERNET SECURITY 2018

با حفاظت کامل به کارهای خود برسید

 • نهایت محافظت در برابر تهدیدهای ویندوز
 • حفاظت بهتر از حریم شخصی با ویژگی حفاظت از وب کم جدید
 • حفاظت چندلایه در برابر باج افزارها برای ایمنی فایل های شما
 • جلوگیری از دسترسی های غیرمجاز به فایلهای مهم شما
 • گارانتی اختصاصی لایسنس و پشتیبانی شرکت ما(نماینده رسمی)
هنوز مطمئن نیستید کدام محصول مناسب شماست؟
مقایسه کنید!.
آنتی ویروس بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی 2018
۲۰ درصد
تخفیف