از اینکه بیت دیفندر را انتخاب کرده اید از شما متشکریم!.

کلیه لایسنس هایی که از ما خریداری شده است قابل ارتقا به نسخه ی 2020 بیت دیفندر می باشد.

اگر ورژن های قبلی بیت دیفندر بر روی سیستم شما نصب است، به راهنمای بروزرسانی به بیت دیفندر 2020 مراجعه کنید.

بعد از دریافت لایسنس، برای نصب بیت دیفندر 2020 نیاز است ابتدا یک اکانت بیت دیفندر سنترال بسازید. این کار وقت زیادی از شما نمی گیرد. سپس وارد بخش My Subscription شده و با کلیک بر روی دگمه Activation Code لایسنس را ثبت نمایید.

توجه: اگر لایسنس شما چند کاربر است فرآیند زیر را برای هر سیستم تکرار نمایید و در نهایت بر روی نرم افزار با اکانت بیت دیفندر سنترال خود که قبلاً لایسنس را بر روی آن ثبت نموده اید، لاگین نمایید.

نصب بیت دیفندر 2020 از طریق بیت دیفندر سنترال

شما می توانید از طریق بیت دیفندر سنترال برای نصب بیت دیفندر 2020 اقدام کنید. در پایان نصب، بیت دیفندر 2020 فعال خواهد شد.

شما به دو طریق می توانید اقدام به دانلود محصول بیت دیفندر نمایید:
روش اول: مراجعه به بخش دانلود محصولات بیت دیفندر و دانلود فایل نصبی به صورت یکجا.
روش دوم: دانلود از بیت دیفندر سنترال که نصب را به صورت آنلاین انجام می دهد. برای دانلود محصول مورد نظر خود از بیت دیفندر سنترال به روش زیر عمل کنید:

 1. وارد Bitdefender Central شوید.
 2. پنل My Devices را انتخاب کنید.
 3. در پنجره My Devices بر روی INSTALL PROTECTION کلیک کنید.
 4. شما دو گزینه در پیش رو خواهید داشت:
  Protect this device
  با انتخاب این گزینه فایل نصب را دانلود خواهید نمود.
  On another device
  سیستم عامل ویندوز را انتخاب کرده و سپس با کلیک بر روی CONTINUE آدرس ایمیل مورد نظر خود را وارد کرده تا آدرس فایل نصبی را دریافت کنید.
 5. صبر کنید تا دانلود کامل شود. سپس فایل دانلود شده را اجرا نمایید. در نهایت شما پنجره دانلود را مشاهده خواهید نمود.
 6. شما می توانید زبان مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
 7. بر روی INSTALL کلیک کنید تا فرآیند نصب آغاز گردد. صبر کنید تا نصب تکمیل گردد. در نهایت نتیجه آن به شما نمایش داده خواهد شد. اگر در فرآیند نصب بیت دیفندر بدافزاری را شناسایی کند ممکن است نیاز به Restart سیستم داشته باشد.
 8. گزینه START USING Bitdefender را انتخاب کنید. در قسمت Subscription جزئیاتی را در رابطه با لایسنس خود مشاهده خواهید نمود.
 9. بر روی FINISH کلیک کنید تا نصب بیت دیفندر 2020 پایان یابد.

Interfata-1-768x513

نکات مهم

نکته اول: وارد کردن لایسنس در اکانت سنترالی که دارای یک لایسنس فعال است می تواند منجر به موارد زیر شود:

● اگر لایسنس جدید و قبلی از نظر نوع و تعداد دستگاه یکسان باشند، ورود لایسنس جدید باعث تمدید زمانی لایسنس قبلی شود. در چنین مواردی اگر قصد شما تمدید بوده است که مشکلی وجود ندارد ولی اگر قصد شما اضافه کردن دستگاه های جدید باشد باید اکانت سنترال جدیدی بسازید و لایسنس جدید را در آن وارد کنید.

● وارد کردن لایسنس موبایل سکیوریتی بر روی اکانت دارای لایسنس فعال توتال سکیوریتی باعث ادغام آنها خواهد شد. بنابراین توصیه می شود جهت لایسنس موبایل سکیوریتی، اکانت سنترال جدیدی ساخته و سپس لایسنس را در آن ثبت کرده و از روی دستگاه موبایل به آن لاگین کنید.

● در سایر موارد مشکلی وجود نخواهد داشت و در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکلی می توانید از طریق بخش پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

نکته دوم: اخیراً مشاهده شده است که کاربری که از مرورگر کروم استفاده می کند نمی تواند به اکانت سنترال خود لاگین کنید (هنگام ورود یوزر و پسورد به صفحه لاگین برمی گردد)، جهت حل این مشکل پیشنهاد می شود مرورگر دیگری (بیشتر فایرفاکس توصیه می شود) استفاده شود.