فرض کنید شما دستگاه اندرویدی جدید خریداری نموده اید یا حتی دستگاه خود را ریست کرده اید. آیا می توانید لایسنس بیت دیفندر موبایل سکیوریتی را به روی گوشی جدید خود انتقال دهید یا بر روی همان دستگاه مجدداً فعال کنید؟
بله می توانید، کافیست راهکار های زیر را به ترتیب دنبال کنید. یکی از این راه کارها متناسب با وضعیت ثبت لایسنس شما این مشکل را حل خواهد نمود.

راه اول) اگر لایسنس را در بیت دیفندر سنترال وارد کرده باشید، کافیست در قسمت My Devices گوشی قبلی را Remove نمایید و سپس در گوشی جدید خود وارد قسمت Account Info شده و با اکانت بیت دیفندر سنترال خود لاگین نمایید تا فعال شود.

راه دوم) اگر در بیت دیفندر سنترال لایسنس را قبلا وارد نکرده اید وارد بیت دیفندر سنترال شده و آن را ثبت کنید و سپس در گوشی خود وارد قسمت Account Info شده و با اکانت بیت دیفندر سنترال خود لاگین نمایید تا فعال شود.

راه سوم) در بیت دیفندر سنترال با اطلاعات کاربری Gmail خود که در Google Play Store گوشی قبلی خود وارد کرده اید لاگین کنید. آنجا گوشی قبلی خود را مشاهده خواهید نمود. کافیست در قسمت My Devices گوشی قبلی را Remove نمایید و سپس در گوشی خود وارد قسمت Account Info شده و با اکانت بیت دیفندر سنترال خود لاگین نمایید تا فعال شود (تصویر زیر را ببینید).

بیت دیفندر موبایل سکیوریتی