اگر در حال حاضر بیت دیفندر ۲۰۱۶ دارید و قصد دارید آن را به بیت دیفندر ۲۰۱۷ ارتقا دهید، ما در اینجا چند مرحله ساده را به شما آموزش خواهیم داد تا این کار را انجام دهید (ضمناً اگر بیت دیفندر ۲۰۱۵ یا قدیمی تر از آن را نیز دارید به پایین صفحه این آموزش مراجعه کنید)

قبل از هر کاری نیازمندیهای سیستمی بیت دیفندر ۲۰۱۷ را مطالعه کنید تا از اینکه شرایط نصب بیت دیفندر ۲۰۱۷ را دارید مطمئن شوید.

مرحله ۱: وارد اکانت بیت دیفندر سنترال خود شوید (Bitdefender Central).

مرحله ۲:  پنل My Devices را انتخاب کنید.

مرحله ۳: در پنجره My Devices بر روی  INSTALL BITDEFENDER کلیک کنید.

مرحله ۴: بر روی دکمه DOWNLOAD کلیک کنید.


  تذکر: اگر قصد دارید بیت دیفندر را بر روی دستگاه دیگری نصب کنید گزینه  On another device را انتخاب کنید و از طریق وارد نمودن ایمیل در پنجره جدید، لینک نصب را بر روی دستگاه مورد نظرتان دریافت خواهید کرد.

تذکر: برای دانلود فایل نصبی به صورت یکجا به بخش دانلود محصولات بیت دیفندر مراجعه کنید.

مرحله ۵:  صبر کنید تا دانلود فایل تمام شود و سپس فایل دانلود شده را اجرا نمایید (با کلیک راست بر روی آن و انتخاب گزینه  Run as administrator)

مرحله ۶: در فرآیند نصب بیت دیفندر ۲۰۱۷ نیاز است تا شما ورژن بیت دیفندر ۲۰۱۶ را پاک کنید بنابراین بر روی  Uninstall previous version کلیک کنید.

مرحله ۷: زمانی که بیت دیفندر ۲۰۱۶ از روی سیستم شما پاک شد، بیت دیفندر از شما می خواهد تا سیستم خود را Restart کنید.

مرحله ۸: نصب بیت دیفندر ۲۰۱۷ شروع خواهد شد. عملیات نصب را ادامه دهید. زمانیکه نصب بیت دیفندر ۲۰۱۷ به پایان رسید به صورت خودکار زمان باقی مانده از لایسنس را که بر روی ورژن قدیمی بود نمایش داده می شود.

تذکر:اگر لایسنس قدیمی بیت دیفندر را دارید به بیت دیفندر سنترال بروید و در قسمت My Subscriptions بر روی ACTIVATION CODE کلیک کرده و گزینه GET YOUR FREE UPGRADE NOW! را انتخاب کرده و لایسنس قدیمی خود را وارد نمایید.  لایسنس قدیمی شما به بیت دیفندر ۲۰۱۷ تبدیل خواهد شد.