آدرس دفتر مرکزی شرکت مهندسی افروغ نگار صنعت (افروغ نگار منطقه آزاد چابهار) : استان سیستان و بلوچستان – منطقه آزاد چابهار – بلوار صیاد – گلریز ۴ – پلاک ۹- کد پستی ۹۹۷۱۶۱۶۷۵۳

ایمیل بخش فروش: sales@ibitdefender.ir
ایمیل بخش پشتیبانی: support@ibitdefender.ir

تلفن تماس: ۳۵۳۳۳۰۳۰-۰۵۴
نمابر: ۳۳۲۲۶۲۸۹-۰۵۴
پیامک:۵۰۰۰۱۳۳۳۱۰

ساعات کار شرکت هفت روز هفته و از ۹ صبح الی ۵ بعد از ظهر می باشد. خارج از این ساعت تنها از طریق ایمیل می توانیم پاسخ گوی شما باشیم.

شماره حساب بانک ملی: ۰۱۱۰۶۲۷۸۶۷۰۰۲
شماره کارت بانک ملی: ۶۰۳۷-۹۹۱۸-۹۹۶۷-۱۲۱۲
شماره شبای بانک ملی: IR37 0170 000000110627867002
بنام شرکت افروغ نگار منطقه آزاد چابهار

شماره حساب بانک ملت: ۵۷۳۰۸۴۴۶۸۶
شماره کارت بانک ملت: ۶۱۰۴-۳۳۷۸-۲۴۹۶-۶۵۳۳
شماره شبای بانک ملت: IR320120000000005730844686
بنام شرکت افروغ نگار منطقه آزاد چابهار

در صورتی که درباره محصولات بیت دیفندر (حوزه خانگی و یا سازمانی) سوالی دارید، بدون هیچگونه خویشتنداری از ما بپرسید. ما پاسخگوی شما هستیم.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با ما، بخش پرسش‏های متداول سایت را ببینید. در این قسمت عمده مسائلی که کاربران محصولات بیت دیفندر به آن احتیاج دارند جمع آوری گردیده است.

در صورتی که به پشتیبانی محصولات احتیاج دارید با ایمیل پشتیبانی در ارتباط باشید. در صورتی که لایسنس خود را از ما خریداری کرده باشید نهایت تلاش را جهت بر طرف کردن مشکل در کوتاهترین زمان ممکن انجام خواهیم داد. البته اگر لایسنس را از ما خریداری نکرده باشید باز هم ما خود را ملزم به حمایت از کاربران بیت دیفندر در اسرع وقت می دانیم.

ما خود را متعهد می دانیم که پیشنهاد یا انتقاد شما را با جان دل بشنویم و نهایت تلاش خود را در راستای بهبود خدمات انجام دهیم. بنابراین اگر پیشنهاد یا انتقاد دارید به ما اعلام کنید. پاسخ این موارد به شما ارسال می گردد.