سیاست شماره ۱: هدف اصلی از جمع‌آوری اطلاعات خریداران محصولات بیت دیفندر، تنها به دلیل ارائه فاکتور معتبر و خدمات پشتیبانی ماست. همچنین شرکت ما در صدد است با برقرای ارتباط با شما، بهترین پیشنهادات خرید را به شما اطلاع دهد تا بتوانید بهترین استفاده را از خدمات ما داشته باشید. بدیهی است شرکت ما از اطلاعات خریداران خود تنها برای ارائه خدمات تشویقی و برقراری ارتباط با آنان برای ارسال خدمات استفاده می‌کند.

سیاست شماره ۲: شرکت ما بر خود واجب می‌داند که با تمام قوا و توان از کلیه اطلاعات شخصی و خریدهای شما به‌عنوان مشتری سایت حفاظت نموده و این اطلاعات را جز با مجوز مقامات قضایی در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد.

سیاست شماره ۳: خریداران و اعضای خبرنامه ی الکترونیکی سایت در هر زمان که اراده نمایند قادرند اطلاع‌رسانی پیشنهادات روزانه و یا سایر ایمیل‌ هایی را که از سوی شرکت به ایشان ارسال می‌شود، متوقف نموده و بعد از آن دیگر ایمیلی از طرف این سایت به آنان ارسال نمی‌شود.

سیاست شماره ۴: ما در هر زمان حق تعدیل، تغییر، یا به روز آوری این سیاست حفظ حریم خصوصی را برای خود محفوظ می شناسیم و هر گونه تغییر باید به اطلاع شما برسد.

سیاست شماره ۵: تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی ibitdefender.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال Email از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در وب سایت، با شما تماس نمی گیریم. برای تماس با ما، فقط روش ها و آدرس های ایمیل ذکر شده در بخش ارتباط با ما مجاز می باشند. اگر می خواهید برای ما پیامی بفرستید فقط به این آدرس ها ایمیل ارسال کنید.

سیاست شماره ۶: شما در هر زمان که مایل باشید می توانید عضویت خود را در خبرنامه ما لغو کنید. برای عدم دریافت ایمیل بر روی لینک لغو عضویت در انتهای یکی از ایمیل های ارسال شده کلیک کنید و برای لغو دریافت پیامک می توانید کلمه “لغو” را به سامانه پیامکی ارسال کننده پیام کوتاه، ارسال نمایید.

شما در صورت تمایل در هر زمانی می توانید سوالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسید. ما حتما به شما پاسخ خواهیم داد. لطفاً سوالات خود را به یکی از روش های ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال کنید.