بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی 2020بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس 2020بیت دیفندر توتال سکیوریتی 2020

هدف اصلی بیت دیفندر ۲۰۲۰ تبدیل شدن به بهترین نرم افزار امنیتی موجود در دنیاست. بیت دیفندر ۲۰۲۰ از ویژگی های قدرتمندی بهره می برد که منجر به ایمن ماندن دستگاه شما خواهد شد.

کلیه کسانی که از ما خرید نموده اند بر اساس سیاست اصلی بیت دیفندر به صورت رایگان و خودکار به بیت دیفندر ۲۰۲۰ آپدیت خواهند شد. تا بتوانند جهت تعداد روزهای باقی مانده از لایسنس خود، از بیت دیفندر ۲۰۲۰ بهره مند گردند. 

آن دسته از کاربرانی نیز که علاقه مند به استفاده سریعتر از بیت دیفندر ۲۰۲۰ هستند و در حال حاضر از بیت دیفندر ۲۰۱۸ یا بیت دیفندر ۲۰۱۹ و … استفاده می کنند، می توانند به صورت دستی اقدام به نصب بیت دیفندر ۲۰۲۰ به شرح ذیل نمایند:

بروزرسانی به بیت دیفندر 2020 تذکرهنگام به روزرسانی به بیت دیفندر ۲۰۲۰ به روش دستی (روش زیر) تنظیمات محصول (شامل رولهای فایروال) ذخیره نخواهند شد و اگر تنظیمان محصول را تغییر داده اید، باید آن تنظیمات را دوباره انجام دهید.  همچنین پیشنهاد می شود قبل از آپگرید محتوای والت خود را Export کنید و بعد از انجام آپگرید مجدداً آن را در ورژن جدید Import کنید.

 

۱٫ به اکانت Bitdefender Central خود وارد شوید.

۲٫ از منوی سمت چپ بر روی My Devices کلیک کنید.

۳٫ در قسمت My Devices بر روی INSTALL PROTECTION کلیک کرده و  Protect this device و device owner را انتخاب کنید.

۴٫ فایل دانلود شده را اجرا نمایید. با اجرای این فایل ورژن های قبلی بیت دیفندر به صورت خودکار حذف شده و بیت دیفندر ۲۰۲۰ بر روی دستگاه شما نصب خواهد شد.

۵٫ در پایان از شما درخواست می شود دستگاه خود را ری استارت کنید.

۶٫ بر روی INSTALL کلیک کنید.

۷٫ در پایان نصب بر روی  START USING BITDEFENDER کلیک کنید.

۸٫ اکنون می توانید از بیت دیفندر ۲۰۲۰ استفاده کنید.