در این راهنما به شما نحوه نصب بیت دیفندر برای ویندوز را آموزش می دهیم. قبل از اقدام برای نصب مطمئن شوید دستگاه شما نیازمندی های سیستمی را دارد.

نصب بیت دیفندر برای ویندوز

1. ابتدا وارد بیت دیفندر سنترال شوید. اگر از قبل اکانت ندارید لطفاً یکی بسازید.

قبل از نصب بیت دیفندر برای ویندوز مطمئن شوید که اشتراک یکی از محصولات بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس، بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی یا بیت دیفندر توتال سکیوریتی را در اکانت سنترال خود دارید. چون اعتبار نرم افزاری که بر روی دستگاه شما نصب می شود از طریق اکانت سنترال شما تعیین می گردد. اگر در این رابطه به کمک احتیاج دارید، لطفاً راهنمای نحوه فعالسازی لایسنس بیت دیفندر را ببینید.

2. به قسمت My Devices از منوی کناری سمت چپ بروید و بر روی  + Install Bitdefender products on your devices کلیک کنید.

راهنمای نصب بیت دیفندر برای ویندوز1

3. در پنجره پاپ آپی که باز می شود گزینه Security را انتخاب کنید و بر روی گزینه  This device کلیک کنید تا بیت دیفندر بر روی دستگاه فعلی شما نصب شود.

راهنمای نصب بیت دیفندر برای ویندوز2 راهنمای نصب بیت دیفندر برای ویندوز3

برای اینکه بیت دیفندر را بر بروی دستگاه دیگری نصب کنید، گزینه Other devices را انتخاب کنید. سپس گزینه ‘Email link’  را برای ارسال لینک دانلود یا گزینه ‘Copy link’ برای اشتراک گذاری لینک دانلود به صورت مستقیم انتخاب کنید.

4. صبر کنید تا دانلود تکمیل شود.

راهنمای نصب بیت دیفندر برای ویندوز4

5. در پایان دانلود پکیج، آن را جهت نصب اجرا کنید تا راهنمای نصب ظاهر شود. دانلود آنلاین پکیج ممکن است مدتی طول بکشد مخصوصاً اگر سرعت اینترنت پایین است.

6. زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید. چون زبان فارسی در مراحل نصب وجود ندارد پیشنهاد می شود مقدار پیشفرض (انگلیسی) باشد.

7. حال بر روی Install کلیک کنید تا مراحل نصب تایید شود و صبر کنید تا نصب به پایان برسد.

راهنمای نصب بیت دیفندر برای ویندوز5

8. بر روی Start Device Assessment کلیک کنید تا در ابتدا ناحیه های مهم سیستم شما اسکن شود.  زمانیکه نصب خاتمه یافت نرم افزار را باز کنید.

اگر فعلاً قصد اسکن کامل سیستم خود را ندارید بر روی Skip کلیک کنید.

9.  در پنجره  Getting started می توانید جزییات اشتراک خود را ببینید. حال بر روی Finish کلیک کنید تا به محتوای پنل بیت دیفندر دسترسی پیدا کنید.

راهنمای نصب بیت دیفندر برای ویندوز6

محصول بیت دیفندر شما نصب و فعال شده است.!