شرکت AV Comparatives نسخه جدید از گزارش تست سال ۲۰۲۰ خود را با عنوان Enhaced Real-World Test (Advanced Threat Protection)  را منتشر کرده که در آن  راهکارهای امنیت سایبری شرکت‌ها را مورد بررسی قرار داده است که در آن شرکت بیت‌دیفندر به عنوان تنها تولیدکننده امنیت سایبری است که از تمامی تهدیدات پیشرفته، جلوگیری کرده و همچنین اجازه دسترسی به اطلاعات سازمان‌ها را نداده است. در این تست شرکت‌های بزرگ در حوزه امنیت سایبری نیز حضور داشته‌اند.

این دومین سال متوالی است که راهکارهای بیت‌دیفندر تنها راهکاری هستند که تمامی تست‌ها را با موفقیت پشت سر گذاشته و ۱۰۰درصد تهدیدات پیشرفته را متوقف می‌کنند. همچنین بیت‌دیفندر بالاترین امتیاز را در خصوص تهدیدات پیش از فاز اجرا (پیش از اینکه تهدیدات وارد مرحله اجرای خود شوند) را از آن خود کرده است.

قابلیت منحصر به فرد بیت‌دیفندر در زمینه شناسایی تهدیدات پیشرفته در فاز‌های ابتدایی حمله، به همراه نرخ پایین شناسایی اشتباه (False Positive) با کمک فناوری هایی چون یادگیری ماشین، جلوگیری از حملات بدون فایل (File-less attack) و لایه دفاعی محافظت از شبکه‌ است.

از تکنولوژی‌ها و تکنیک‌های شناسایی چندمرحله این بیت‌دیفندر می‌توان به مواردی از قبیل Machine Learning، HyperDetect، Sandbox Analyzer، Process Inspector و Memory Protection اشاره نمود.

بیت دیفندر همچنین موفق به دریافت 4 جایزه در زمینه برترین محافظت توسط AV-TEST شده است که در اینجا می توانید ببینید.